فلفل

"این چند روزه مصرفم رفته بالا. اعصابم ریخته بهم. نمی دونم چه کار کنم. می خواهم بزنم بیرون نمیشه، خطرناکه. می خواهم در خانه بمونم، نمی دانم مصرفمو چه کار کنم. بالاخره بهش زنگ می زنم!"

به دوستش زنگ زد. با او قرار گذاشت که امشب برای صحبت در مورد پاره ای از مسائل بیرون بروند. کمی استراحت کرد تا وقتی دوستش را می بیند سرحال باشد. به رستوران همیشگی رفتند. رستوران هندی ها! و او دیگر حواسش به پاره از مسائل نبود چون به فلفل رسیده بود. این چند روزه مصرفش بالا رفته بود، چون خیلی با این دوستش بیرون می رفت. اعصابش بهم ریخته بود چون به فلفل عادت نداشت. نمی دانست چه کار کند چون می ترسید عادتش شود از همین رو خطرناک هم بود. ولی سست عنصری نشان داد و به دوستش زنگ زد!

آری بعضی ها به فلفل هم معتاد می شوند و به آن عادت می کنند، و بعضی ها هر روز را با چیز دیگری شروع می کنند. بعضی ها هم لز فلفل برای تنبیه استفاده می کنند! بله درست است هیچکدامش درست نیست. نه سریع عادت کردن نه سریع ترک کردن! نظر شما چیه؟  

/ 5 نظر / 7 بازدید
ميترا

سلام وب جالبي داري ممنون ميشم به منم سر بزني و راهنماييم کني اگه علاقه مند بودي منو با عنوان کار در منزل براي خانمهاي باذوق لينک کن و بگو به چه اسمي لينکت کنم منتظرم مرسي

احمد

جالب بود .

ميترا

سلام من شما رو لینک کردم ممنون منو با عنوان کار در منزل برای خانمهای باذوق لینک کنین مرسی

3fr

[لبخند] (APM)